Rüyada buzdolabında su görmek

Rüyada buzdolabında su görmek kırgınların ve küskünlerin barışacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, rahat nedir öğreneceğine, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine, maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, sorunların günden güne artacağına alamet etmektedir.

Rüyada buzdolabında su gördüyseniz:

  • En iyi yaptığınız şeyi yapmaya devam edin.

Rüyada buzdolabında su görmek geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye yorulur.

Rüyada buzdolabında et görmek aksiliklerle, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına işarettir.

Rüyada buzdolabında salatalık görmek arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine, kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının buzdolabında et görmek devlet kapısından bir yardım alacağınıza, kendisini kötü hissettiren duygu, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada buzdolabında muz görmek elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine delalet eder.

Rüyada buzdolabında balık görmek sorunların tatlıya bağlanacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, sağlık sorunları yaşanacağına yorulur.

Rüyada birini buzdolabında görmek maddi olarak yetersizlikler yaşayacağına, rüyayı gören kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine delalet eder.

Rüyada buzdolabında kıyma görmek sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, bir sebeple ailesi ile arasının açılıp, çok sayıda borca gireceğine alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments