Rüyada büyük beyaz çiçek görmek

Rüyada büyük beyaz çiçek görmek sevdiği kişiyle de arasının soğuyacağına, hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına, umutlarını kaybedeceğine, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, mutluluktan bolca nasipleneceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, saygın ve ünlü biri olacağına, mevki veya kariyer için sürekli çalışmak yerine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, uzun bir süre boyunca ayrı kalınacağına inanılır.

Rüyada büyük beyaz çiçek gördüyseniz:

  • Planlardaki değişiklikler daha keyifli işlere yer açabilir.

Rüyada büyük beyaz çiçek görmek maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip zarara uğranacağına, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına rivayet eder.

Rüyada büyük çiçek görmek adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada çok büyük çiçek görmek zor durumda kalınan bir dönemin bu sayede son bulacağına, ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya işaret etmektedir.

Rüyada beyaz çiçek toplamak kendisinde bu gücü, kudreti ve cesareti bulacağına, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada beyaz çiçek demeti görmek yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına delalettir.

Rüyada birinden beyaz çiçek almak moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine, hayatının en güzel duygularını yaşayacağına alamet eder.

Rüyada mavi beyaz çiçek görmek borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına işaret eder.

Rüyada beyaz ve sarı çiçek görmek elinin de bollaşacağına, aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments