Rüyada boynuzlu görmek

Rüyada boynuzlu görmek ne kadar çok istenirse istensin hayallerin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, tüm dileklerinin gerçek olacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, büyük bir çaba gösterilmesine rağmen sorunların sürekli artacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, çirkin iftiralara uğrayacağına alamet etmektedir.

Rüyada boynuzlu gördüyseniz:

  • Keyif için yaptığınız her aktivite kanatlanabilir.

Rüyada boynuzlu görmek sorunların çözüm bulacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada boynuzlu adam görmek geçim sıkıntısına düşüleceğine ve üzüntü duyulacak bazı durumlar ve olaylarla karşılaşılacağına, kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boynuzlu bebek görmek bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına, ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boynuzlu camış görmek başarısızlığa düşeceğine, süzüleceğine, ağlayacağına, hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına işarettir.

Rüyada boynuzlu sığır görmek kazançlı işlere yatırım yapacağına, sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına yorulur.

Rüyada boynuzlu inekler görmek büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada boynuzlu yılan görmek yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, işlerinde yaşanan sorunların biteceğine rivayet eder.

Rüyada boynuzlu manda görmek kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, kolaylıklarla, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments