Rüyada böbrek verdiğini görmek

Rüyada böbrek verdiğini görmek sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, bir sebeple kendi içine kapanacağına, bundan da son derece mutlu olacağına, alım gücünü yitireceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, zamansız bir ayrılık haberi alınacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine alamet eder.

Rüyada böbrek verdiğini gördüyseniz:

  • İş yaşamında yeni başlayabilecek yurt dışı bağlantılarının size büyük bir katkısı olacak.

Rüyada böbrek verdiğini görmek tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına ve tasarrufa gitmesi gerekeceğine, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına tabir olunur.

Rüyada böbrek satmak hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine işaret eder.

Rüyada böbrek ameliyatı görmek uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada böbrek eti görmek işlerinde bereket olacağına, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, keyfinin, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına alamet eder.

Rüyada böbrek nakli olmak çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, bir sebeple daha kıymetbilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada birine böbrek vermek bazen fakirlik görüleceğine, büyük ferahlık yaşayacağına yorulur.

Rüyada böbrek ağrısı çektiğini görmek kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine inanılır.

Rüyada böbrek hastası olduğunu görmek zahmetli bir işin sona ereceğine ve kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments