Rüyada birinin kustuğunu görmek

Rüyada birinin kustuğunu görmek rüya sahibinin işlerinin gittikçe kötüleşeceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına ve rahat edip hayatın tadını çıkarması için gereken ne varsa yerine getireceğine, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine, boğazından ve lüksünden kısmak zorunda kalacağına, bir sebeple hem çok şaşıracağına, hem de çok üzüleceğine, dileklerin yerine geleceğine, tövbelerin kabul olacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin kustuğunu gördüyseniz:

  • Çözümlenmemiş durumlar zayıf zamanlarda yok olabilir.

Rüyada birinin kustuğunu görmek ulaşamadığı hiçbir arzusu olmayacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başka birinin kustuğunu görmek bankadaki hesabının büyüyeceğine, eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına alamet eder.

Rüyada birinin ağzına kustuğunu görmek çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına, ondan şifa göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin üzerinize kustuğunu görmek hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin sana küstüğünü görmek yükümlülüklerin ve kişinin omzundaki ağırlığın da azalacağına, zararların telafi edileceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamile birinin kustuğunu görmek hayalini kurduğu şeylerden günden güne uzaklaşacağına, işlerin düzene gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin size küstüğünü görmek zahmetli bir işin sona ereceğine ve kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına, kazancı ile ilgili olarak sürekli sıkıntı yaşayacağına yorulur.

Rüyada ölü birinin kustuğunu görmek kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine bu sayede de eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına, yeni çalışmalara girişileceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Efe

Rüyada başkasının yere uzanıp kustugunu gormek

Efe

Teşekkür ederim