Rüyada birinin boyunun kısa olduğunu görmek

Rüyada birinin boyunun kısa olduğunu görmek mutlu zamanlar geçireceğine, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine, yaptığı işi daha profesyonel kişilere tanıtacağına, yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, bir sorun bitmeden üstüne diğerinin geleceğine, arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına tabir olunur.

Rüyada birinin boyunun kısa olduğunu gördüyseniz:

  • Özel kişilerle planlarınızı paylaşmanız durumunda planlarınızın başarı şansı artabilir.

Rüyada birinin boyunun kısa olduğunu görmek dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine alamet etmektedir.

Rüyada boyunun kısa olduğunu görmek karanlık kişilerle muhatap olacağına, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin saçının kısa olduğunu görmek kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine, ancak rüya sahibinin bunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine işarettir.

Rüyada birinin boyunun kısaldığını görmek neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, yetki ve söz sahibi olacağına, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin boyunun kısaldığını görmek huzurunun, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada boyunun çok uzun olduğunu görmek yaşanan kötü durumların düzeleceğine, herhangi bir ihtiyacınız varsa hiç beklemediğiniz şekilde bu ihtiyacınız giderileceğine alamet eder.

Rüyada birinin kısa olduğunu görmek üzüntü verici olaylar yaşanacağına, evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine yorulur.

Rüyada kısa olduğunu görmek çıkılan yolculukların şans getireceğine, elde bulunan paranın tükeneceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments