Rüyada birini yangından kurtarmak

Rüyada birini yangından kurtarmak büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, hayatın rüya sahibine güleceğine, büyük, güzel ve önemli işler yapacağına, ondan her zaman iyi haberler alınacağına, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, yorgunluktan ve uzun zamandan beri aynı işi yapmaktan ötürü çok sıkıntılı olacağı, bu yüzden dinlenmesi ve kendisini toparlaması gerektiğine aksi takdirde iş için yeterli konsantrasyona ve enerjiye tekrar kavuşamayacağına işaret eder.

Rüyada birini yangından kurtarmak gördüyseniz:

  • Tüm iletişim konularında zorlanacaksınız.

Rüyada birini yangından kurtarmak asla harama ve günaha yakın durulmayacağına, sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yangından birini kurtardığını görmek çirkin amellere, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yangindan birini kurtarmak onun iyi olduğunu öğreneceğine, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına, yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada yangından korkmak üzüleceğine, moralsiz ve düşünceli olacağına, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine delalettir.

Rüyada insanları yangından kurtarmak kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına, çok iyi mevkilere götürecek çalışmalara imza atılacağına rivayet eder.

Rüyada yangindan insan kurtarmak çekilen zahmetin çoğalacağına, edilen duaların kabul edileceğine, hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına işarettir.

Rüyada yangından kurtulmak büyük tartışmalara gireceğine, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine ve zararlı bir alışkanlığa başlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yangından kaçıp kurtulmak yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, bekleyişinin kazanacaklarına ve sahip olacaklarına değeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Peri

Selamünaleyküm aleyküm hocam. Rüyamda 2 katlı bir apartman ve üst katta yangın çıkıyor alevlerini goruyorum. ilk farkettigimde hemen evden kactim alevler küçüktü fakat sonradan büyümeye başladığında evde eşim ve arkadaşı uyuyordu onlar aklima geliyor ve hemen kurtarmaya gidiyorum kendi çabaları ile kapının önüne kadar çıkıyorlar fakat kapının önünde baygın şekilde yatiyorlardi hemen ikisini teker teker kurtardım fakat eşimin bir kolu yoktu ve hastaneye götürdüm ikisi de yaşıyordu. Anlamı nedir?