Rüyada birini suratı asık görmek

Rüyada birini suratı asık görmek kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine, hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine, moralin bozulacağına, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada birini suratı asık gördüyseniz:

  • Kırıcı konuşmalara açıksınız.

Rüyada birini suratı asık görmek kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada suratı asık birini görmek hayatının kolaylaşacağına ve yüzünün güleceğine, borca batacağına delalet eder.

Rüyada suratı asık olmak fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine, kişinin gönlünün ferahlayacağına, kafasının da rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi suratı asık görmek gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada suratı olmayan birini görmek daha temkinli ve garantici olacağına bu sayede de başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine, kabuslarla dolu geceler geçireceğine işarettir.

Rüyada birini aşık görmek geçim sıkıntısı yaşayacağına, karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine, sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına inanılır.

Rüyada aşık olduğun birini öpmek temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada asık suratlı birini görmek çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, hayatına yeni bir yön vereceğine, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments