Rüyada birini boy kısa görmek

Rüyada birini boy kısa görmek kafasını toparlayamayacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, yaşadığı zorlukların son bulacağına, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, kötü durumlara düşeceğine, can ve mal güvenliğini kaybedeceğine, tekin olmayan kimselerle karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada birini boy kısa gördüyseniz:

  • Çok eski bir dosttan sevindirici bir haber alacaksın.

Rüyada birini boy kısa görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, insanlarla uyumunun artacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada boy kısa görmek alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, rahat, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına tabir olunur.

Rüyada boy kısa gelinlik giymek yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada birini boy uzamış görmek tatsız durumların yaşanacağına, kazanç kapılarının açılacağına delalettir.

Rüyada birini boyu kısa görmek sorunların ortadan kalkacağına, bazı kimselere haksızlık edeceğine rivayet eder.

Rüyada kısa boylu birini uzun görmek dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine delalettir.

Rüyada birini kısa boylu görmek çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına ve çok yakın bir zaman içinde dünyaevine girileceğine, terfi edeceğine rivayet eder.

Rüyada birini saçı kısa görmek ticaretinin hızlanacağına, rızkının genişleyeceğine, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments