Rüyada birine lokum görmek

Rüyada birine lokum görmek rüyayı gören kadınsa sıkıntılı bir döneme girileceğine, kişinin kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, engel teşkil edeceğine ve onu karar aşamasında kısıtlayacağına, hem iş, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birine lokum gördüyseniz:

  • Ortaklık veya ortak kaynak paylaşımı gerektiren konulara girmeniz durumunda talihsiz durumlar söz konusu olabilir.

Rüyada birine lokum görmek huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, ancak allah yolunda bazı hizmetlerde bulunup mazlumlara yardım ederse kısa zaman içinde hayallerini gerçekleştirebileceğine inanılır.

Rüyada birine lokum ikram etmek bir sebeple çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine, kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına kendi içine dönüp, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine işaret eder.

Rüyada birine lokum vermek neşesinin yerine geleceğine, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine tabir olunur.

Rüyada lokum almak sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve büyük bir mutluluk yaşatacağına, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada lokum paylaşmak korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına tabir olunur.

Rüyada lokum vermek bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine, zor durumlarda kalacağına işaret eder.

Rüyada lokum toplamak sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada lokum yemek üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments