Rüyada bir yere dayanmak

Rüyada bir yere dayanmak hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına, aile hayatında çok büyük tartışmalar gerçekleştirileceğine, önüne pek çok imkan sunulacağına ve yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut yeteneğini daha da iyi hale getirip, seçkin bir eleman haline geleceğine, anlaşmazlıklara düşeceğine, evinin geçiminin zorlaşacağına, yüksek bir makamı olacağına ve toplumda itibar göreceğine, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine, hayal gibi bir hayat yaşayacağına, büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada bir yere dayanmak gördüyseniz:

  • Bazı olayların, işlerin ya da planların nasıl olması gerektiği hakkında kesin fikirleriniz olabilir veya belli bir rutinin peşinden gidiyor labilirsiniz.

Rüyada bir yerden başka bir yere taşınmak günlerini bunun için harcayacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir yerden bir yere kaçmak girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, birçok dertle muhatap olacağına yorulur.

Rüyada bir yere gitmek yaşanan güzel olayların çok geride kalacağına, çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada bir yere dayanmak yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine, sorunların çabucak halledileceğine delalettir.

Rüyada bir yere oturmak elinde bulunan imkânların pek hayırlı olmayacağına, her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir yere uçmak bolluk getirecek bir döneme girileceğine, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü ödeyemediği borçtan kurtulacağına delalettir.

Rüyada bir yere gecikmek aralarında istenmeyen olayların başgöstereceğine, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir yere sığınmak ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına, iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments