Rüyada bir kimsenin hamile olduğunu görmek

Rüyada bir kimsenin hamile olduğunu görmek ancak çok büyük bir zarar görmesine, çok zor bir duruma düşmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına rağmen herhangi bir şekilde düzelme olmayacağına, aldığı iyi aile terbiyesi ve eğitim sayesinde herkesin takdirini toplayacağına, verilen  sözlerin tutulacağına, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına ve geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, sorunlarının çözüleceğine, dertlerinin biteceğine, sağlığının yerine geleceğine, dileklerinin de kabul olacağına, ümitlerinin son bulacağına, çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına delalet eder.

Rüyada bir kimsenin hamile olduğunu gördüyseniz:

  • Sizi destekleyen veya alkışlayan kişiler istediğiniz şekilde davranmanızın veya istediğiniz yolda ilerlemenizin önünü açabilirler.

Rüyada bir kimsenin hamile olduğunu görmek sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada bir kimsenin hasta olduğunu görmek yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına, bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına delalettir.

Rüyada bir kimsenin öldüğünü duymak ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, aydınlık bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir kimsenin öldüğünü görmek ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada bir akrabanın hamile olduğunu görmek her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir yakınının hamile olduğunu görmek sırtının yere gelmeyeceğine, engel tanımayan biri olacağına, her geçen gün daha ünlü olunacağına tabir olunur.

Rüyada bir kadının hamile olduğunu görmek sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine ve birlikte olunan kişi ile ayrılık yaşanacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir kişinin hamile olduğunu görmek işlerini yoluna koyacağına, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments