Rüyada bir kadının saçını çekmek

Rüyada bir kadının saçını çekmek yokluk ve fakirlik içinde olacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına, çok daha kötü durumlara düşüleceğine, çözüm yolları bulamayacağına, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir kadının saçını çekmek gördüyseniz:

  • Metafizik konulara ilgi duyabilirsiniz.

Rüyada bir kadının saçını çekmek hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına inanılır.

Rüyada bir kadının saçını görmek sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına yorulur.

Rüyada bir kadının saçını kesmek daha temkinli ve garantici olacağına, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine inanılır.

Rüyada bir kadının saçını yolmak sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına, insanlar arasında yüceleceğine, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına rivayet eder.

Rüyada kadının saçını çekmek meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, rüya sahibinin, bu kişiye sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için elinden gelen bütün yardımları yapacağına işarettir.

Rüyada kapalı kadının saçını açık görmek kız çocuğu için ise evin hanımının gelirinin artacağına, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına alamet eder.

Rüyada kadının saçını görmek sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir kadının elini öpmek kırgınların ve küskünlerin barışacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments