Rüyada bir kadın tarafından ısırılmak

Rüyada bir kadın tarafından ısırılmak elinin kolunun bağlanacağına, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine, çoluk çocuğa karışacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, umutlarının biteceğine, elindeki imkanların artacağına, daha sık alışveriş yapmaya, konsere ve sinemaya gitmeye, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, yaşlılığında da rahat edeceğine, sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, aynı yolu tutup insanlara ve kendisine zarar vermeye devam edeceğine, bu sebeple eskisinden çok daha kötü durumlara düşeceğine, çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına rivayet eder.

Rüyada bir kadın tarafından ısırılmak gördüyseniz:

  • Size telkin edilmek istenilen fikirleri iyice süzgeçten geçirmelisiniz.

Rüyada bir kadın tarafından kovalanmak işlerinin hafifleyeceğine, hanesine huzurun dolacağına, hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir kadın tarafından sevilmek rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, insanlardan uzak bir yerde içinde bulunduğu hayat ve yapmak istediği şeyler hakkında uzun uzun düşüneceğine delalet eder.

Rüyada bir kadın tarafından ısırılmak eski bir hastalığın nüksedeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir kadın tarafından beğenilmek hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir kadın tarafından kurtarılmak makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine tabir olunur.

Rüyada bir kadın tarafından bıçaklanmak etiği duaların allah katında kabul edildiğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada bir kadın tarafından takip edilmek evindeki huzurun bozulacağına, bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına işaret eder.

Rüyada bir kadın tarafından kaçırıldığını görmek amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments