Rüyada beyaz motor görmek

Rüyada beyaz motor görmek mesleği ile ilgili farklı kararlar alıp, uygulayacağına, elinde bulunan imkânların çeşitli sorunlara sebep olacağına, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, malını ve canını riske edeceğine, tutulan yolun isabetli olacağına, vaaz ve nasihate, başın borçlularla belaya gireceğine, neredeyse mahkemelik olunacağına, sağlığını geri kazanacağına delalettir.

Rüyada beyaz motor gördüyseniz:

  • Bir süredir görmediğiniz bir dostunuz sizi arayıp çok önemli bilgiler verebilir.

Rüyada beyaz motor görmek zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, kalbindeki iman gücüyle, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına delalettir.

Rüyada beyaz motor sürmek kısmetlerinin bol olacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine inanılır.

Rüyada motor çalmak sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada süratli motor kullanmak daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına alamet eder.

Rüyada motor sahibi olmak dinamik olacağına, verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına işarettir.

Rüyada motor süren görmek kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, hayatının kolaylaşacağına, ticaretinin hızlanacağına, rüya sahibinin hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine işaret eder.

Rüyada motor kazası görmek yakınlarından duyacağı ağır, kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine tabir olunur.

Rüyada kırmızı motor kullanmak kişinin korkularından, endişelerinden kurtulacağına, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments