Rüyada bekaretinin bozulduğunu görmek

Rüyada bekaretinin bozulduğunu görmek huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, yol göstereceğine ve ekmek sahibi yapacağına, etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına, kalbinden geçen tüm dileklerine kavuşacağına, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, kazancını günden güne daha da arttıracağına alamet etmektedir.

Rüyada bekaretinin bozulduğunu gördüyseniz:

  • Hayal dünyanızdan çıkıyorsunuz.

Rüyada bekaretinin bozulduğunu görmek şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına, aile bireyleri arasında bir kriz çıkacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının bekaretinin bozulduğunu görmek içine kapanacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine tabir olunur.

Rüyada bekaretinin gittiğini görmek uğranacak zararı karşılamak için hiç istenmeyen bir işte çalışılacağına, para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada bozulduğunu görmek verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyada turşunun bozulduğunu görmek çok istenen hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, yeni işlerin geleceğine delalettir.

Rüyada fermuarın bozulduğunu görmek insanlar tarafından takdir edileceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada düğününün bozulduğunu görmek çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılar yüzünden çok büyük maddi kayıplara uğrayacağına, büyük sıkıntılar çektikten sonra bir de hastalıkla uğraşmak zorunda kalan rüya sahibinin, çok kötü durumlara düşeceğine, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına delalettir.

Rüyada kızlık bozulduğunu görmek beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına ve sosyal açıdan da içine kapanık bir döneme girileceğine, işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, bu sayede ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments