Rüyada başkasının evinin sallandığını görmek

Rüyada başkasının evinin sallandığını görmek büyük savaşların yaşanacağına, kıtlığın meydana geleceğine, dertlerin günden güne daha da artacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına, haneye bolluk ve bereket geleceğine, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, sıkıntılarının hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına ve zorluklar karşısında kendisine inancını tazeleyerek mücadele vermeye devam edeceğine işarettir.

Rüyada başkasının evinin sallandığını gördüyseniz:

  • Çözüm üretme kapasiteniz destek bulmanızı sağlıyor.

Rüyada başkasının evinin sallandığını görmek uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine, kişinin akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına delalettir.

Rüyada depremde evinin sallandığını görmek canın derdine düşeceğine ve evden çıkamaz olacağına, büyük bir tartışma yaşayacağına, bu tartışmadan ötürü çok zarar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada evinin sallandığını görmek hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına işarettir.

Rüyada başkasının salıncakta sallandığını görmek bir takım sorunlarla karşılaşacağına, işlerinin başarılı olacağına, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine işarettir.

Rüyada başkasının evinin yandığını görmek ümitsizliğe, borçlarının biteceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının dişinin sallandığını görmek böylelikle ticaret hayatına ilk adımı atacağına, kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının evinin satıldığını görmek el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, zor günlerin geride kalacağına ve endişelerin biteceğine delalettir.

Rüyada başkasının evinin yanmasını görmek daha büyük işler için bir örnek olacağına, kendisi için isabetli kararlar alacağına alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nilüfer

Rüyamda kiz kardeşimin evinin sallandığını gördüm. Bende içindeydim