Rüyada başkasının çocuğunu yıkamak

Rüyada başkasının çocuğunu yıkamak kurtuluşa ereceğine ve aradığı huzuru yakalamayı başaracağına, maddi ve manevi olarak büyük bir destek verileceğine, hayatının bir anda allak bullak olacağına, bir sebeple ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, sonrasında bu kimseyle bir süreliğine küs kalınacağına işaret eder.

Rüyada başkasının çocuğunu yıkamak gördüyseniz:

  • Yakın çevreniz içinde bulunan, mesela bir komşu ya da akrabayla yakınlaşmalarınız olması mümkündür.

Rüyada başkasının çocuğunu yıkamak halinin iyi olduğuna, gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının çocuğunu kucaklamak geçmişte düşünmeden söylediklerinin ve yaptıklarının pişmanlıklarını yaşayacağına, kendini uzun uzun tenkit edeceğine, hayatının da deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine delalet eder.

Rüyada başkasının çocuğunu dövmek borçların ödenmesinde aksamalar olması nedeniyle sinir bozukluğu yaşanacağına, yeni bir hayata başlayacağına inanılır.

Rüyada başkasının çocuğunu emzirmek uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine, kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının erkek çocuğunu emzirmek başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, elindekileri kaybedeceğine, yokluk içine düşeceğine, rızkında ve malından olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunu başkasının emzirdiğini görmek karşısına kalbini çarptıracak, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına, aç kalacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının çocuğunu sahiplenmek çok iyi bir kariyer edineceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının çocuğunu görmek bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments