Rüyada bahçeyi çapalamak

Rüyada bahçeyi çapalamak sevdikleri ile bir araya geleceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel olayların yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, ihanet dolu bir işe girileceğine, ileri gideceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, borçlanacağına, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine ve kırgınlık yaşanacağına işaret eder.

Rüyada bahçeyi çapalamak gördüyseniz:

  • Sözlerinize dikkat etmezseniz sonradan pişman olabileceğiniz kayıplarınız olabilir.

Rüyada bahçeyi kazmak kişinin bolluğa ve bereket kavuşup, rahatlık içinde yaşayacağına, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine işaret eder.

Rüyada bahçeyi çapalamak her şeyin sarpa saracağına, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada bahçeyi temiz görmek zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bahçeyi düzeltmek huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, umduklarını bulamayacağına, bunalıma düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bahçeyi bellemek onun kıymetini her daim bileceğine, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına ve çok ses getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada bahçeyi temizlemek herkesin parmakla göstereceği kadar başarılı bir iş hayatına kavuşacağına, başarılı çalışmalara imza atacağına rivayet eder.

Rüyada bahçeyi su bastığını görmek ailede rızık yokluğuna düşeceğine, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına delalettir.

Rüyada bahçeyi ekmek sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments