Rüyada bacakları şiş görmek

Rüyada bacakları şiş görmek anne baba kavgası ile uğraşılacağına, eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, rakiplerini yeneceğine, ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine ve aile hayatında çok güzel günler yaşanacağına, arzuların gerçekleşeceğine, malının ve parasının çoğalacağına, allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına işarettir.

Rüyada bacakları şiş gördüyseniz:

  • Eğlenceli aktivitelere katılmanız geleceğinizi olumlu etkileyebilecek kişilerle bir araya gelmenizi sağlayabilir.

Rüyada bacakları şiş görmek yaptıkları ile takdire layık görülmeyi hak edeceğine, eşiyle bahtiyar olacağına alamet eder.

Rüyada bacakları kesilmek kazancı bol işlerle uğraşıp, hayırlı işler yapacağına, huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada bacakları almak sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına, eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine işarettir.

Rüyada bacakları uzatmak işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bacakları kopmuş görmek kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine, kendini her konuda geliştireceğine ve hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine inanılır.

Rüyada bacakları olmayan bebek görmek sevimsiz bir kişi ile iş yapmak zorunda kalınacağına, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada bacakları yanmak elindekilerle yetinmeyi bileceğine, hayırsız olaylar yaşayacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine alamet eder.

Rüyada bacakları görmek istediği her şeye yaşamı boyunca sahip olacağına, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments