Rüyada babayla içki içmek

Rüyada babayla içki içmek her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine, aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, mal mülk edineceğine, hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sorunsuz şekilde ulaşacağına, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına işarettir.

Rüyada babayla içki içmek gördüyseniz:

  • Yeni planlar ya da yöntemler için gerekli çalışmaları yaparken etraftaki kişileri hoş tutmayı da unutmamanız gerekiyor.

Rüyada babayla içki içmek çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine işaret eder.

Rüyada içki içmeyen birini içki içerken görmek özellikle başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına, işlerinin düşeceğine, rahatının ve huzurunun bozulacağına işaret eder.

Rüyada içki şişesinden içki içmek zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, büyük sıkıntıları olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada babayla görmek kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine ancak daha sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına, barışçıl ruhunu, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, kindar olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş babayla yatmak varını yoğunu kaybedeceğine, zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına tabir olunur.

Rüyada babayla telefonda konuşmak kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine işarettir.

Rüyada babayla sohbet etmek çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde rüya sahibinin kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına delalet eder.

Rüyada anne babayla tartışmak iş yaptığı kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments