Rüyada avize dükkanı görmek

Rüyada avize dükkanı görmek garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, yüksek moral sahibi olunacağına, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına, kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine, nasıl bir hayat sürdüreceğine, girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada avize dükkanı gördüyseniz:

  • Satmak veya kiralamak istediğiniz evle ilgili beklentileriniz fazlasıyla karşılanabilir ya da aile içi bazı sorunlarınız varsa çözüme kavuşabilir.

Rüyada avize dükkanı görmek çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına, koltuğunun yükseleceğine işarettir.

Rüyada avize kırmak hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, sağlık sorunları yaşanacağına ve arkadaşlar arasına istenmeyen kişilerin gireceğine tabir olunur.

Rüyada mor avize görmek hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, bir sebeple bu kişiye yardım edip içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için büyük bir destek vereceğine işarettir.

Rüyada beyaz avize görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, onlar sayesinde moral bulacağına, neşeleneceğine yorulur.

Rüyada lamba avize görmek tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine yorulur.

Rüyada büyük avize görmek bir sebeple çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına, sıkıntılı bir işin ardından ferahlığa çıkılacağına işarettir.

Rüyada avize taşı görmek çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, onlar sayesinde kalkınacağına tabir olunur.

Rüyada kırık avize görmek iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, sorunlarından ötürü çok büyük zararlar yaşayacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments