Rüyada lamba görmek

Rüyada lamba görmek şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, daha dingin, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, bir sebeple çok zor günler geçireceğine, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, hayırlı ve güzel haberler alacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, korkularından, kötü duygularından arınacağına alamet eder.

Rüyada lamba gördüyseniz:

  • Lüzumsuz konularla vakit kaybetmelisiniz.

Rüyada lamba görmek sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyada lamba söndürmek gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine, sıkıntılarına ve sorunlarına bu sayede çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına ve yaşanan kötü gidişe bu sayede dur diyeceğine rivayet eder.

Rüyada mavi lamba görmek evinde bereketin eksik olmayacağına, endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine inanılır.

Rüyada yeşil lamba görmek kötü ve zor günler geçireceğine, art niyetli kimselere rastlayacağına, ilim irfan öğreneceğine ve âlim kişilerden sayılacağına alamet etmektedir.

Rüyada led lamba görmek moralinin yerine geleceğine, hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada altın lamba görmek hatalı yollara gireceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, kişinin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda çok mutlu hissedeceğine, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına yorulur.

Rüyada evde lamba görmek kişinin iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve rüya sahibinin bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada gazlı lamba görmek ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments