Rüyada atın dilini görmek

Rüyada atın dilini görmek suçsuz olduğunu ortaya çıkarmak için çeşitli kişiler ile büyük tartışmalar yapacağına, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına, hayatının bir anda renkleneceğine, büyük bir aşk yaşayacağına, şansın ve kısmetin açık olacağına, her geçen gün başarıların artacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, çevrede kıskançlıkları nedeni ile kişi hakkında kötü sözler söyleyecek bazı kişiler olacağına, iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına delalet etmektedir.

Rüyada atın dilini gördüyseniz:

  • Bazı konulardaki fikir veya görüşlerinizi daha önce açıklayamadıysanız, tekrar denemek çok fazla faydalı olmayabilir.

Rüyada atın dilini görmek çarelere ve çözümlere ulaşacağına, rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına inanılır.

Rüyada dilini dikmek yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına inanılır.

Rüyada dilini yemek hayatının kötüye doğru gideceğine, zor zamanların böylece geride kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada dilini koparmak yazgısının güzelleşeceğine, dünya malına kavuşulacağına inanılır.

Rüyada hayvanın dilini görmek ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, önemli ve ciddi işler yapacağına işaret eder.

Rüyada küçük dilini yutmak umutlarının bitmesine sebep olacağına, sevilen bir dostu kaybetmeye rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün dilini görmek verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına inanılır.

Rüyada kendi dilini koparmak eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına, huzursuzluk yaşanacağına, maddi olarak epey kayıp verileceğine tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments