Rüyada at şeklinde bulut görmek

Rüyada at şeklinde bulut görmek kırgınların ve küskünlerin barışacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, çok üzüleceğine ve daha sonra gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına, rahatının, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine, yanlış bir karar vereceği için  eline geçen fırsatları kaçıracağına, yarınlara olan inancından da hiçbir zaman ödün vermeyeceğine, çok büyük bir aşkı, sevgiyi kaybederek ömür boyu pişman olacağına, kurulan hayallerin yıkılacağına, mal kayıpları da yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada at şeklinde bulut gördüyseniz:

  • Sakin kalmaya çalışın.

Rüyada at şeklinde bulut görmek ticarette öne geçeceğine, aile içinde de bereketin artacağına alamet eder.

Rüyada kalp şeklinde bulut görmek kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, sevdiklerine kavuşacağına, özlemlerini bitireceğine delalet eder.

Rüyada insan şeklinde bulut görmek yüksek makamlara geleceğine ve önemli işlerin başındaki kimse olacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine işarettir.

Rüyada melek şeklinde bulut görmek hem işinde başarılı olacağına, duygusal olarak çok kötü olabileceğine işarettir.

Rüyada hilal şeklinde ay görmek çok başarılı olup, kazancının artacağına, İslami olarak allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına alamet eder.

Rüyada yeşil bulut görmek yeni şeyler keşfedeceğine ve yaptıkları ile adından söz ettirmeyi başaracağına, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına delalettir.

Rüyada simsiyah bulut görmek hiç beklemediği bir yerden para geleceğine ve çok iyi bir yere terfi alacağına, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine tabir olunur.

Rüyada bulut olduğunu görmek çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, büyük bir adım atılacağına, ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments