Rüyada bulut olduğunu görmek

Rüyada bulut olduğunu görmek rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına ve güzel günler göreceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, kötü günlerini atlatmayı başaracağına, en tepkedeki kimse olacağına, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine işaret ederken aynı zamanda da rüya sahibinin zor durumda olan bir kimseye iylik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına, bir sebeple büyük bir üzüntü duyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bulut olduğunu gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkilerinizle ilgili bir meselede kararsız kalmanız olasıdır.

Rüyada bulut olduğunu görmek yeni hobiler edinileceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine işaret eder.

Rüyada at şeklinde bulut görmek aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına, hataların düzeltileceğine yorulur.

Rüyada parlak bulut görmek atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, yeni kısmetlere nail olacağına alamet eder.

Rüyada bulut üstünde uçmak alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine delalet eder.

Rüyada üstünde bulut görmek durgunlaşacağına, kendi kabuğuna çekileceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada havada bulut görmek rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine rivayet eder.

Rüyada mor bulut görmek hasret giderileceğine, bazı operasyonlar geçireceğine, bazı ilaçlar ve tedavi yöntemlerinin kullanılacağına alamet eder.

Rüyada pembe bulut görmek insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments