Rüyada astım hastası olduğunu görmek

Rüyada astım hastası olduğunu görmek kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine, rüya sahibinin etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, yepyeni projelerle uğraşacağına, kötü bir habere veya tehlikeye, kapalı olan kısmetinin açılacağına, maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına, sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine yorulur.

Rüyada astım hastası olduğunu gördüyseniz:

  • İlerlemek için sizi kullanan kişilere boyun eğmemelisiniz.

Rüyada astım hastası olduğunu görmek yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, refah düzeyinin artacağına işarettir.

Rüyada astım hastası olmak güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına ve çok güzel olayların baş göstereceğine, kötü durumlara düşeceğine, can ve mal güvenliğini kaybedeceğine, tekin olmayan kimselerle karşılaşacağına işarettir.

Rüyada astım hastası görmek çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine ve çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine delalettir.

Rüyada astım olduğunu görmek üzüntülerin biteceğine, hastalıkların şifa bulacağına, kısa süre içinde büyük bir aşka yelken açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kanser hastası olduğunu öğrenmek her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, yapılan hataların çok zarar getireceğine, sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına alamet eder.

Rüyada sara hastası olduğunu görmek çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine, sevgilinizle ilişkinizi bir basamak yükselteceğinize işarettir.

Rüyada böbrek hastası olduğunu görmek rüya sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada akıl hastası olduğunu görmek bereket ve rahat içinde yaşayacağına, elde bulunan mal mülkün bir kısmını beraberinde götürecek bir işe girileceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments