Rüyada ağzından sakız çekmek

Rüyada ağzından sakız çekmek işlerinin düzene gireceğine, orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde de her gün şükredeceğine, uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, nefsine uyacağına inanılır.

Rüyada ağzından sakız çekmek gördüyseniz:

  • Verdiğiniz kararları veya yaptığınız bir seçimi sorgulayabilirsiniz.

Rüyada ağzından sakız çekmek kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağzından sakız çıkarmak uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına, zor günler geçirileceğine, manevi olarak bir rahatsızlık yaşanacağına işaret eder.

Rüyada birinin ağzından sakız almak allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sakız vermek mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına, donatacağına işaret etmektedir.

Rüyada sakız şişirmek bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına alamet eder.

Rüyada sakız kusmak bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine ve en sonunda başına gelecek çok kötü bir olay yüzünden bu kişilerle bütün irtibatını koparacağına, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına işaret etmektedir.

Rüyada oruçken sakız çiğnemek başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, kırgınların barışacağına delalet eder.

Rüyada şekerli sakız görmek bir sebeple çok kısa süre içinde parasal ve ruhsal olarak sıkıntılı bir döneme girileceğine, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, telafisi mümkün olmayan hatalar yapılacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments