Rüyada zombi görmek

Rüyada zombi görmek yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına, inancının eksileceğine, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına, ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına, işlerin düzene gireceğine, çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, işinden anladığı için öncelikli olarak tercih edileceğine, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına rivayet eder.

Rüyada zombi görmek ne demek?

  • Maddi ya da manevi hediyeler söz konusu olabilir.

Rüyada zombi görmek iş hayatında maddi zarara uğranacağına, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına inanılır.

Rüyada zombi tarafından ısırılmak mülk sahibi olacağına, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına yorulur.

Rüyada zombi olduğunu görmek sevinç ve sürura, kendisine hayırlı kapıların açılacağına, refah düzeyinin artacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine rivayet eder.

Rüyada zombi tarafından kovalanmak dileklerinin kabul olacağına, güzel günlerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada zombi öldürmek para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına, büyük atılımlar yapacağına, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine alamet eder.

Rüyada arkadaşını zombi görmek şansın yüzüne güleceğine ve hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına, aralarında herhangi bir sorunun başgöstermeyeceğine delalet eder.

Rüyada birçok zombi görmek kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına, şansının kötüye gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada zombi olmak kişinin evliliğinde mutluluğun daim olacağına, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Pelin Eker

Rüyada ölmüş kardeşimi ve çocuklarımı tuhaf bir hastalıkta gördüm ve çok korkatak uyandım