Rüyada zeytin toplamak

Rüyada zeytin toplamak her zaman aynı sonucu veren bir durumun bu sefer yapılan hesaplama hatalarından dolayı farklı bir sonuç vereceğine ve bunun da iş hayatında çok kötü ve çok üzücü olaylara sebep olacağına, rüyayı gören kişinin gözyaşlarının kuruyacağına, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına, önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kazançlı çalışmalar yapılacağına, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ermesinde çok büyük fayda sağlayacağına, kişinin rahat ve huzurlu hayatının sona ereceğine alamet eder.

Rüyada zeytin toplamak gördüyseniz:

  • Belli bir konuya bakış açınız meslektaşlarınızdan ya da partnerinizle taban tabana farklı olabilir.

Rüyada zeytin ağacından zeytin yemek gelirinin garanti olacağına, görülen tanıdık erkek aile büyüklerinden biri ise dileklerin allah katında kabul göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada zeytin ve zeytin ağacı görmek dertlerinin sona ereceğine, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, endişelerin biteceğine işaret eder.

Rüyada yeşil zeytin ve siyah zeytin görmek karanlık geçen bir dönemin sona ereceğine, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine işaret eder.

Rüyada zeytin ağacında zeytin görmek her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, bu sayede hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına alamet etmektedir.

Rüyada zeytin ve zeytin çekirdeği görmek zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına, şansının açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada zeytin silkmek her zaman haklının yanında olacağına, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada zeytin kırmak eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına rivayet etmektedir.

Rüyada zeytin kusmak hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments