Rüyada yüzünün tüylü olduğunu görmek

Rüyada yüzünün tüylü olduğunu görmek hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine, kısmetinin hep açık olacağına, başarının garantileneceğine, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, güzel haberlerin alınacağına, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan bir şeye aile bireylerinin vereceği destek sayesinde kavuşulacağına yorulur.

Rüyada yüzünün tüylü olduğunu gördüyseniz:

  • Aynı tempoda çalışırsanız beklentileriniz yerine gelebilir.

Rüyada yüzünün tüylü olduğunu görmek kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, rüya sahibinin bu sayede ağız tadı içinde bir hayat geçireceğine tabir olunur.

Rüyada yüzünün kırışık olduğunu görmek engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada yüzünün sivilce olduğunu görmek maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına inanılır.

Rüyada yüzünün yanık olduğunu görmek doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına, sevilen birinin çok zor bir durumda kalacağına ve rüya sahibinin yardım edeceğine işarettir.

Rüyada yüzünün bembeyaz olduğunu görmek yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, büyük adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada yüzünün simsiyah olduğunu görmek her türlü konforsa sahip olunacağına, işlerini yoluna sokacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünün tahriş olduğunu görmek parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına delalet eder.

Rüyada yüzünün şiş olduğunu görmek hasretliğin biteceğine, sorunlarının biteceğine ve sıkıntılarının bu sayede sona ereceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments