Rüyada yüzünün temiz olduğunu görmek

Rüyada yüzünün temiz olduğunu görmek aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine, olayın bir krize dönüşmeden hemen çözüleceğine, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, geniş rızık elde edeceğine, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine delalet eder.

Rüyada yüzünün temiz olduğunu gördüyseniz:

  • İlgi alanınıza giren konularda hızla ilerleyebilirsiniz.

Rüyada yüzünün temiz olduğunu görmek eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünün kirli olduğunu görmek aydınlık bir geleceğe sahip olacağına ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine, içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına alamet eder.

Rüyada yüzünün felç olduğunu görmek aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına delalet eder.

Rüyada yüzünün siyah olduğunu görmek hayatının yoluna gireceğine, bir akrabadan hata görüleceğine rivayet eder.

Rüyada yüzünün lekeli olduğunu görmek bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına, kolay yollardan kazanacağına işaret eder.

Rüyada birinin yüzünün yanık olduğunu görmek gelirinin düşeceğine, düze çıkacağına rivayet eder.

Rüyada yüzünün yara içinde olduğunu görmek hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına tabir olunur.

Rüyada yüzünün yara olduğunu görmek sevdikleri ile bir arada olacağına, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments