Rüyada yüzünde tüy olduğunu görmek

Rüyada yüzünde tüy olduğunu görmek yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine ve sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, kolay yollardan rızık sahibi olacağına, uzun yıllardan beri gerçekleştirmeyi düşündüğü hayallerine kavuşacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına, atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine yorulur.

Rüyada yüzünde tüy olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı konularda ortaya atılarak aslında almak istemediğiniz riskler alabilir ya da ileride pişman olacağınız adımlar atabilirsiniz.

Rüyada yüzünde tüy olduğunu görmek dinde tartışmaya, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine ve alınteri dökerek helal para kazanacağına inanılır.

Rüyada yüzünde tüy çıkmak yaşadığı yerden uzak kalacağına, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına inanılır.

Rüyada yüzünde beyaz tüy görmek kişinin can derdine düşeceğine her şeyi unutacağına, geleceğin güzel olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadının yüzünde tüy görmek elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, hayırlı bir iş kapısının açılacağına delalettir.

Rüyada yüzünde tüy çıktığını görmek elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, hayırlı kapıların açılacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine işarettir.

Rüyada yüzünde tüy görmek anne babanın bu sayede mutlu olacağına, uğursuzlukların kol gezeceğine ve başarısızlıklar nedeni ile hayal kırıklıkları yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünde kıl olduğunu görmek rüya sahibinin de bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek maddi anlamda kurtuluşu bulacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine ve artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzünde yara olduğunu görmek kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine ve bu sebeple rüya sahibinin kendisinin atacağı her adımı önceden hesaplayarak atacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacak bir dönemin açılacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments