Rüyada yüzünde sedef hastalığı görmek

Rüyada yüzünde sedef hastalığı görmek alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, projenin gerçekleştirileceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına ve çok güzel günlerin yaşanacağı zamanların geleceğine, hayat içerisinde her zaman iyi insanlar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada yüzünde sedef hastalığı gördüyseniz:

  • İş hayatınızı veya kariyerinizi ilgilendiren başlıklarda veya genel olarak maddi açıdan farklı olanaklar, destekler ya da fırsatlar yüzünü gösterebilir.

Rüyada yüzünde sedef hastalığı görmek kısmetlerinin ve şansının artacağına, gururlandıracak işler yapacağına delalet eder.

Rüyada sedef hastalığı görmek değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, dünya malına kavuşulacağına delalettir.

Rüyada sedef hastalığı olduğunu görmek elde bulunan bazı taşınmazların elden çıkartılacağına, düştüğü zor durumlardan allah’ın yardımı ile kurtulacağına delalet eder.

Rüyada sedef hastalığı olmak kendisini ve başarılarını kıskanan insanlarla tartışma yaşayacağına, zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada sedef görmek çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, iç dünyasının da güzelleşeceğine işarettir.

Rüyada böbrek hastalığı görmek maddi anlamda zayıflayacağına, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına tabir olunur.

Rüyada cilt hastalığı görmek moral bulacağına, işlerin ve kazancın bir anda artacağına delalettir.

Rüyada sedef hastalığına yakalanmak çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına ve çok yakın bir zaman içinde dünyaevine girileceğine, bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bahar

Meraba rüyamda yüzümde sedef hastali çıktığı görüp çok üzülüyordum.gercekte eklem yerlerinde var sedef hastaligi