Rüyada yüzünde izler görmek

Rüyada yüzünde izler görmek çok daha uzun bir ömre sahip olacağına, hane içinde de ayrılıkların söz konusu olacağına, böylece içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine, bolluğun ve bereketin daha önce hiç olmadığı kadar artacağına, bir sebeple kısa da olsa bir bocalama dönemi geçireceğine, kolay yollardan kazanç elde ederek, yıpranmadan, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine delalettir.

Rüyada yüzünde izler gördüyseniz:

  • Tepki vermeden önce kendinize zaman tanıyın.

Rüyada yüzünde izler görmek durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine, büyük bir tatsızlık yaşanacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine işaret etmektedir.

Rüyada vücudunda izler görmek birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, yeni bir yol çizileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzde izler görmek işlerin daha kötüye gitmesiyle yapılan hataların daha da büyük zarar getireceği ve bir türlü gereken yükselişin sağlanamayacağına, rüya sahibinin uykusuz ve mutsuz günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada yüzünde bit görmek önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına, mutluluğunun katlanacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüzünde tüy çıkmak zor ve kötü günler geçireceğine, sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada yüzünde ciban görmek yüzünün güleceğine, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına tabir olunur.

Rüyada yüzünde alerji görmek sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine delalettir.

Rüyada yüzünde çizgiler görmek rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments