Rüyada yüze gülmek

Rüyada yüze gülmek işlerin daha kötüye gideceğine ve aksiliklerin yaşanacağına, evlatlarından hayır bulacağına, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, ortaklı işlere girileceğine, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine delalettir.

Rüyada yüze gülmek gördüyseniz:

  • Bir çok şey yerine tek bir konuyu hedeflerseniz oradan oraya sürüklenmekten kurtulursunuz.

Rüyada yüze gülmek hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına, sevgiliye karşı olan hislerinin azalacağına işaret eder.

Rüyada yüze su dökmek rızkın da aynı oranda çoğalacağına, kendi işini kuracağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüze bakmak kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüze tükürülmek hakkı olanlara kavuşacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine inanılır.

Rüyada yüze maske takmak sorunlu bir dönem geçirileceğine, işlerin aksayacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine rivayet eder.

Rüyada yüze pudra sürmek çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine işaret eder.

Rüyada yüze toprak atmak keyfin bozulacağına, tüm olumsuz elektriğinden arınacağına inanılır.

Rüyada yüze yumurta sürmek sıkıntı çektiği konularda sevdiği kişilerden yardım alarak işlerini yoluna sokacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments