Rüyada yürüyen timsah görmek

Rüyada yürüyen timsah görmek pek çok isteğin zorluk çıkmadan gerçekleşeceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, başına uğursuz olayların geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yürüyen timsah gördüyseniz:

  • Evle ilgili konular veya aile ilişkileri yorucu ya da yıpratıcı olabilir.

Rüyada yürüyen timsah görmek içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, herkesin yardımına koşacağına yorulmaktadır.

Rüyada yürüyen ev görmek zor günlerini arkasında bırakacağına, daha varlıklı kimse olmak için inancını hiçe sayacağına rivayet eder.

Rüyada yürüyen kaplumbağa görmek zaferlere doymayacağına, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine yorulur.

Rüyada yürüyen dağ görmek geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine yorulur.

Rüyada yürüyen merdivenden çıkmak kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, günahların af olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yürüyen insan görmek kazancının sürekli artacağına, daha çok çalışılacağına delalettir.

Rüyada yürüyen ağaç görmek iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine delalet eder.

Rüyada yürüyen mezar görmek neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına, bir hatadan yahut günahtan pişman olmaya delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments