Rüyada yüksük çorbası görmek

Rüyada yüksük çorbası görmek büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarfederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, kişinin dertlerinin dermanına, hastalıklarının ilacına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, büyük işlere girerek hayal ettiği herşeye kavuşacağına, üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, çok büyük sorunlar yaşanacağına, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine, evine bereket geleceğine alamet eder.

Rüyada yüksük çorbası gördüyseniz:

  • İş hayatınızı veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren konularda imajınızı kuvvetlendirebilirsiniz.

Rüyada yüksük çorbası görmek onu kendinden uzaklaştırmayı başaracağına, çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşanacağına, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine yorulur.

Rüyada yüksük çorbası yapmak hayırlı ve uğurlu gelecek girişimlerde bulunacağına, ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine delalet eder.

Rüyada altın yüksük görmek kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, işlerin düzeleceğine ve parasal olarak çok iyi olunacağına yorulur.

Rüyada yüksük görmek aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, işlerinin hep yolunda gideceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına alamet eder.

Rüyada yüksük atmak bunun da rüya sahibine sorun olacağına, hayat boyu desteği olacağına rivayet eder.

Rüyada taşlı yüksük görmek ön plana çıkacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına alamet eder.

Rüyada un çorbası yemek daha iyi mağazalardan giyineceğine, işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına inanılır.

Rüyada tavuk çorbası görmek ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine, evine bakkaldan alınmış yiyecek maddeleri getirmesi umduğu bir işin gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments