Rüyada yüksek yerden korkmak

Rüyada yüksek yerden korkmak kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, dertlerinin dermanına kavuşacağına, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüksek yerden korkmak gördüyseniz:

  • Evinizde yapmanız gereken çalışmalarla dışarıda yapmanız gerekenler çok farklı şeyler.

Rüyada yüksek yerden korkmak sonuçtan memnun kalacağına, burnundan sineğin çıkması ise evlat sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüksek yerden çıkmak uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüksek yerden atlamak ruhsal açıdan bunalımda olmaya, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine işaret eder.

Rüyada yüksek yerden inememek hayatının kolay ve güzel geçeceğine, her geçen gün daha da iyileşerek umutlanacağına, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine delalettir.

Rüyada yüksek yerden düşerken kurtulmak ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, bu sayede işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine delalettir.

Rüyada yüksek bir yerden korkmak rüya sahibinin ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine, kazancın büyük bir kısmının allah yolunda kullanılacağına rivayet eder.

Rüyada yüksek bir yerden geçmek doğru yatırımlar yapacağına, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüksek yerden suya düşmek hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments