Rüyada yüksek yerden düşeni görmek

Rüyada yüksek yerden düşeni görmek işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve çok büyük mutluluklar duyacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, aile büyüklerinden birinin sağlığı ile ilgili olarak kötü haber bir haber alınacağına, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine, ibadetlerini de aksatmayacağına, hayırlı haberler alınacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine inanılır.

Rüyada yüksek yerden düşeni gördüyseniz:

  • Sizden beklentileri olan kişileri ya da genel anlamda yapılması gereken şeyleri yapma konusunda kendinizi hayal kırıklığına uğratmamanızda fayda var.

Rüyada yüksek yerden düşeni görmek İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüksek bir yerden düşeni görmek uzunca bir süre büyük sıkıntılar yaşayacağına, gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine işaret eder.

Rüyada yüksek yerden bakmak yapılan işte yeniden kara geçileceğine, huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine alamet eder.

Rüyada yüksek yerden kaymak amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada yüksek bir yerden bakmak çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine delalet eder.

Rüyada yüksek bir yerden kaymak el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına yorulmaktadır.

Rüyada yüksek bir yerden sallanmak bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüksek bir yerden zıplamak giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine ve anne tarafından bir akrabanın vereceği destek sayesinde eğitim konusunda bir adım atılacağına, rüya sahibini üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments