Rüyada yüksek bir binanın tepesinde olduğunu görmek

Rüyada yüksek bir binanın tepesinde olduğunu görmek çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, bunun ticarette yaşanacak başarıya yansıyacağına, iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, bazı ortaklıklar kuracağına, büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına ve sıkıntılı bir döneme gireceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, gelişim içine girileceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada yüksek bir binanın tepesinde olduğunu gördüyseniz:

  • Fedakarlıklarınız boşa gidebilir.

Rüyada yüksek bir binanın tepesinde olduğunu görmek sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, ters giden durumların düzeleceğine, maddi konuların ferahlığa çıkacağına inanılır.

Rüyada yüksek bir binanın tepesinde olmak yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına, sırtının yere gelmeyeceğine delalettir.

Rüyada yüksek binanın tepesinde olmak maddi durumun düzeltileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendini yüksek binanın tepesinde görmek dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye, kızgınlıkların geçeceğine delalettir.

Rüyada bir binanın tepesinde olmak sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine rivayet eder.

Rüyada yüksek bir ağacın tepesinde olmak sorunlarını çözmek için yol göstereceğine, işlerinde şimdiye kadar görmediği bir sorunla karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine işarettir.

Rüyada yüksek bir binanın yıkıldığını görmek sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük başarılara imza atacağına, en pahalı evlerde oturacağına inanılır.

Rüyada binanın tepesinde olmak sohbetinin bozulacağına, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments