Rüyada yolda gözlük bulmak

Rüyada yolda gözlük bulmak çok büyük atılımlar yapacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, şansın döneceğine, canını ve malını hiçe sayacağına, güvenliğinden vazgeçeceğine, girdiği işlerde her zaman zarar edeceğine, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, işlerin çığırından çıkacağına, kariyer sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada yolda gözlük bulmak gördüyseniz:

  • Hangisinin sıkıntı doğuracağı değil, hangisinin sizin için daha faydalı olacağı üzerine kafa yormanızda fayda var.

Rüyada yolda gözlük bulmak bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına ve hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine, kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına alamet eder.

Rüyada gözlük görmek dönüşünde iş anlamında da yeni girişimlerde bulunacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada gözlük istemek sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gözlük çaldırmak harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşmaya ve sevdikleri ile beraber olan rüya sahibinin huzurlu olacağına delalettir.

Rüyada gözlük denemek maddi konularda hiç sıkıntı duymadan yoluna devam edip, neşeli bir hayat süreceğine, genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, saf güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıp, büyüleyeceğine rivayet eder.

Rüyada pembe gözlük görmek gerçekleştirilmek istenen büyük hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, ayrıcalık gerektirecek bir zekaya sahip olması sayesinde ticaret dünyasında en çok aranan, kalifiye elemanlar arasına gireceğine işaret eder.

Rüyada kırık gözlük görmek sıkıntıların en kısa sürede allah’ın izni ile son bulacağına, böylece hayata yeniden sarılacağına delalet eder.

Rüyada gözlük satın almak insanların hayır dualarının alınacağına,daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına, zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments