Rüyada yılkı atı görmek

Rüyada yılkı atı görmek yoluna çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşacağına, azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, kazancının sürekli artacağına, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, herhangi bir sorun ve sıkıntı durumlarında sadece kendini bildiği doğrultuda giden rüya sahibinin, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına inanılır.

Rüyada yılkı atı gördüyseniz:

  • Israrcı yaklaşımlardan kaçının.

Rüyada yılkı atı görmek yaşamını daha iyi planlayacağına, anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada atı okşamak kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, yanlış kişilere denk geleceğine alamet eder.

Rüyada atı kovalamak rüya sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına, konferans ve seminerlere katılacağına delalet etmektedir.

Rüyada atı kesmek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve sıkıntı yaratan durumlardan kısa bir zaman içinde kurtulup büyük bir ferahlık yaşayacağına, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına delalet etmektedir.

Rüyada koşu atı görmek kendisini kötü hissetmesine neden olan ı durumlardan kurtulacağına, kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına delalet etmektedir.

Rüyada arap atı görmek sıkıntılarının allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, işlerin ve düzenin bozulacağına ve ortaklıkların biteceğine inanılır.

Rüyada atı hamile görmek hane halkı arasına nifak tohumları serpileceğine, kısmetinin açılacağına ve aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada atı arkadan görmek uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, borçlanıp, hasta olacağına işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments