Rüyada yıldıza bakmak

Rüyada yıldıza bakmak sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine, sevinçli haberlerin alınacağına, alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, bu sayede hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, maddi konuların çözüme kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, parasız ve işsiz kalacağına, yüküne ortak olacağına tabir olunur.

Rüyada yıldıza bakmak gördüyseniz:

  • Bazı konulara direkt müdahale etmek isteyebilirsiniz.

Rüyada yıldıza bakmak hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine işaret eder.

Rüyada yıldıza çıkmak atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, onlara değer vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada yıldıza dokunmak birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok zor durumlara düşeceğine işaret eder.

Rüyada kayan yıldıza bakıp dilek tutmak sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments