Rüyada yıldırım şimşek görmek

Rüyada yıldırım şimşek görmek maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, çok zor durumlara düşeceğine ve iş hayatı ile ilgili çok sıkıntılı bir dönem yaşayacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına, işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına, sıkıntılarının çok kısa süreli olacağına, yapılan hataların çok zarar getireceğine, sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına ve bu sayede istediği herşeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine delalettir.

Rüyada yıldırım şimşek gördüyseniz:

  • Zaten nasıl davranırsanız davranın istekleriniz bir bir gerçekleşiyor; insanları veya olayları zorlamamalısınız.

Rüyada yıldırım şimşek görmek bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yıldırım çarpması görmek ticaretinin genişleyeceğine, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada eve yıldırım düştüğünü görmek bir konuda destek alacağına, üzüntülerin sevince döneceğine ve hem aile için hem sosyal çevre için güzel sürprizler yapılacağına inanılır.

Rüyada şimşek görmek bir türlü karar verilemeyen bir konuda fırsatların kaçırılacağına, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şimşek çaktığını görmek rızkının genişleyeceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, böylelikle ticaret hayatına ilk adımı atacağına işaret eder.

Rüyada fırtına şimşek görmek sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına, zararların telafi edileceğine, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına tabir olunur.

Rüyada birine şimşek çaktığını görmek büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, hayal edilen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yıldırım görmek beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dhcgfu

Rüyamda damda yemek yediğimizi bu arada şimşek çaktıgini sonra bu şimşekler çok yakınlara çarptığını gördük ardından hemen evin yanına yıldırım düştü ineğe yıldırım çarpmıştı ama ineğe bir şey olmamıştı. Boynu biraz yaralanmıştı garipti öyle havada damda yemek yemekte ne bileyim