Rüyada yeşil tepeye çıkmak

Rüyada yeşil tepeye çıkmak içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, her geçen gün zenginleşen rüya sahibinin çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, kardeşleri ile girdiği bir işte yalnız başına bırakılacağına, geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Rüyada yeşil tepeye çıkmak gördüyseniz:

  • Size anlatılan herşeye inanmayın.

Rüyada yeşil tepeye çıkmak yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, rüya sahibinin yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına yorulur.

Rüyada yeşil tepeye tırmanmak her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, gözünün yaşını sileceğine yorulur.

Rüyada yeşil bir tepeye çıkmak sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, kredi çekileceğine ancak yaşanan maddi ve manevi sıkıntılar yüzünden ödenemeyeceğine delalet eder.

Rüyada tepeye çıkmak kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına, sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada tepeye koşmak elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına ve sıkıntı çekeceğine, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, bu sayede kazancın artacağına rivayet eder.

Rüyada tepeye yürümek yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine alamet eder.

Rüyada taşlı tepeye çıkmak iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına yorulur.

Rüyada bir tepeye tırmanmak amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments