Rüyada yeşil kaka yapmak

Rüyada yeşil kaka yapmak her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına, uzun bir süre boyunca ayrı kalınacağına, elinde avucunda ne varsa büyük kısmını bu yüzden kaybedeceğine, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine, elden arka arkaya paralar çıkacağına, afiyete ereceğine, günden güne daha büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada yeşil kaka yapmak gördüyseniz:

  • Gururlu tavırların sizden beklenen şeyler konusunda sizi sıkıntıya sokmasına izin vermemelisiniz.

Rüyada yeşil kaka yapmak işlerin günden güne daha da artacağına, kafa olarak daha rahat edileceğine, daha kararlı bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil renkte kaka yapmak maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına, işlere burnunu sokan insanlar olacağına alamet eder.

Rüyada yeşil kaka görmek maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, kurulacak bir ortaklık ile çok sevinçli ve mutluluk dolu bir yola girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kaka yıkamak dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına rivayet eder.

Rüyada kaka avuçlamak ömrünüz boyunca elinizi attığınız her işte çok başarılı ve çok mutlu olacağınıza, allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada kaka toplamak gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına işarettir.

Rüyada kaka etmek hasta ise şifa bulacağına, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine işarettir.

Rüyada kaka silmek sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments