Rüyada yeşil elma görmek

Rüyada yeşil elma görmek borçların yakın zaman içinde biteceğine, sevgisinin artacağına, büyük kazanç elde edileceğine, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına, çok büyük zararlar ile karşılaşacağına, bu sorunlarından dolayı büyük ruhsal sorunlar yaşayacağına, bu durumlardan ailesinin de çok etkileneceğine, kasasının da gittikçe ağırlaşacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına, böylelikle yüzünün güleceğine, iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu duruma bağlı olarak çok büyük başarılar kazanacağına inanılır.

Rüyada yeşil elma gördüyseniz:

  • Yolun sonunda parlak bir son varken geçici sorunlara takılmayın.

Rüyada yesil elma vermek kazancın gittikçe artacağına, üzüntülerin günden güne artacağına yorulur.

Rüyada yeşil elma satmak kariyerini ve vizyonunu aşağı çekecek bir iş yapacağına, bu nedenle hem itibarını hem de insanlar arasındaki ününü kaybedeceğine, hayat içinde çok rahat edeceğine, dilediği gibi yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil elma atmak rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve ortak olarak girdiği bir işle ferahlığa çıkacağına, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil elma görmek alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine, sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına alamet eder.

Rüyada yeşil elma toplamak yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil elma ısırmak büyük üzüntüler yaşayacağına, başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine alamet eder.

Rüyada birine yeşil elma görmek sıkıntılarını çözeceğine, binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine inanılır.

Rüyada dalından yeşil elma koparmak elinde bulunan imkânları kaybedeceğine, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, sıkıntılarından kurtulacağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments