Rüyada yeşil badana görmek

Rüyada yeşil badana görmek doğru yatırımlar ile maddi olanakların daha iyi hale getirileceğine, mutlu ve keyifli hissedeceğine, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine ve kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşılacağına, kişinin rahat bir nefes alacağına, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına, yakın çevrenizde hayırlı insanların yer alacağına, gireceği başka işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına, ortalığın karışacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil badana gördüyseniz:

  • Üst pozisyonunuzdaki kişiler üzerinize görev üstüne görev yükleyerek gergin hissetmenize neden olabilirler.

Rüyada yeşil badana görmek insanlar tarafından takdir toplayacağına, itibar göreceğine, yeni projeler için kaynak elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil renkte badana yapmak çok büyük özgüven kazanacağına, insanlara karşı çok daha anlayışlı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada evi yeşil badana yapmak olaylı günler geçireceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına, borçların sonlandırılacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil badana yapmak sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine, büyük bir kavgaya tutuşacağına delalet eder.

Rüyada yeşil renk badana yapmak uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile çok yakın bir zaman içinde evlenip bir bebek sahibi olacağına, yanlışının da çevresinde deyim yerindeyse yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ev badana görmek büyüklerine karşı saygılı ve vefalı biri olacağına, kişinin mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına alamet eder.

Rüyada badana yapıldığını görmek arsız, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, aile hayatındaki muhabbetin artacağına,  hastalıkların iyileşeceğine alamet eder.

Rüyada pembe badana yapmak çözümlere kavuşacağına, karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments