Rüyada yerlerin yarıldığını görmek

Rüyada yerlerin yarıldığını görmek kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine ve zararların günden güne artacağına, kendisini üzecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli durumlar ile karşılaşacağına, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına ve sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine, çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıkların sona ereceğine, aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına tabir olunur.

Rüyada yerlerin yarıldığını gördüyseniz:

  • Agresif bir tutum içine girmektense açıklayıcı veya iletişime açık bir tavrı benimsemeniz olayların pozitif akışında önemli rol oynayabilir.

Rüyada yerlerin yarıldığını görmek huzursuzlukla dolu günler geçirileceğine, varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine rivayet eder.

Rüyada yerlerin buz tuttuğunu görmek zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada bir yerlerin yandığını görmek aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine, hayat boyu isteklerine ulaşacağına yorulur.

Rüyada yerlerin ıslak olduğunu görmek kafasının rahat olacağına, kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine delalet eder.

Rüyada tavanın yarıldığını görmek yardım edeceğine, herkesin bu işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına yorulur.

Rüyada karnın yarıldığını görmek saman altından su yürüterek menfaat elde etmeye çalışacağına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine tabir olunur.

Rüyada göklerin yarıldığını görmek ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, zorlukların artacağına, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüzünün yarıldığını görmek sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, ruhen rahatlığa erileceğine inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments